Ziņojums Nr. 7579

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.06.30 12:06
GPS koordinātes: 25.74169, 57.64036 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

latvijas valsts mezi gaida kamer koks uzkriritis uz cela.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts "Latvijas valsts meži" , sakarā ar to, ka Latvijas Autoceļu uzturētājs, pēc apsekošanas, ir secinājis, ka ziņojuma kompetence ir Latvijas valsts mežiem.