Ziņojums Nr. 7564

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.29 16:06
GPS koordinātes: 23.93945, 56.96729 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.06.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.03
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Loti smere no dunu laukiem Varnukrogs

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude, Riekstu ielas apkārtnē tika konstatēta periodiska, bet ne traucējoša smaka. Sastādīts smaku protokols.