Ziņojums Nr. 7553

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Bauskas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.28 18:06
GPS koordinātes: 24.34518, 56.43335 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Rakstu sakarā ar tādu lietu. Pirms mēneša Bauskas novada,Vecsaule, mājas " Vārpas" mainīja jumtu. Tika noārdīta vecais padomju laiku siferis. Veco šīferi sadauzīja turpat. Tika samests traktora piekabea. Putekļi gāja pa gaisu. Domāju,ka kaimiņš plāno vest sadauzīto šīferi izgāzt kaut kur uz mežu. Jo ja plānotu vest uz vietu kur tiek glabāti bīstamie atkritumi, siferis būtu maisos salikts. Pirms nav noticis ļaunums pret dabu, izgazts kaut k
ur mežā, varbūt būtu vērts painterseties pie šiem ļaudīm, kur viņi plāno izvest bīstamos atkritumus, tas ir veco padomju laiku šīferi. Pašlaik tas sadauzitais siferis stāv iepretī mūsu īpašumam. Neredzu.
nekad nekādas darbības,ka tiek iepakots speciālos maisos, ka tas ir atrunāts noteikumos. Zinu, ka pašlaik tuvākā vieta kur nogādāt šīferi ir tālu no Vecsaules. Nu taču nebrauks ar traktoru, kam nav tehniskās apskates uz Skrundu, vai Grobiņu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Bauskas novada pašvaldībai.