Ziņojums Nr. 7550

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.28 15:06
GPS koordinātes: 23.72211, 56.50018 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.06.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.22
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegāls auto šrots dedzina plastmasas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

29.06.2020 veikta pārbaude, kurā konstatēts, ka privātmājas pagalmā atradās vairāki auto transportlīdzekļi, trīs no tiem dažādās izjaukšanas stadijās, kuri novietoti uz grunts seguma, tai skaitā automašīnu sastāvdaļas – riepas, transportlīdzekļu durvis, krēsls, motora pārsegs un citi bīstamie atkritumi. Pārbaudes laikā nekas netika dedzināts.
+
Tiks izdots Lēmums par veicamām rīcībām neatbilstību novēršanai.