Ziņojums Nr. 7548

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.28 13:06
GPS koordinātes: 24.08116, 56.85673 +/- 4.7613m
Apstiprināts: 2020.06.28
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.06.29
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Cilvēks izveidojis izgāztuvi pie savas sētas. Šīferi un citi bīstamie atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Olaines novada pašvaldībai.