Ziņojums Nr. 7535

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.27 16:06
GPS koordinātes: 23.71232, 56.67018 +/- 4.7440m
Apstiprināts: 2020.06.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.28
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jelgava, Slokas iela (paralēli Driksas upei)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārvalde ir veikusi minētās vietas apsekošanu, tā kā nekustamais īpašums pieder pašvaldībai, pārvalde ir uzdevusi pašvaldībai nodrošināt izvietoto atkritumu savākšanu un nodošanu attiecīgam atkritumu apsaimniekotājam. 19.06.2020 atkārtoti apsekojot minēto vietu konstatēts, ka mucas jau ir savāktas.