Ziņojums Nr. 7531

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Alūksnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.27 08:06
GPS koordinātes: 27.01243, 57.46502 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.06.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal mežā atkritumu izgāztuve!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Alūksnes novada pašvaldībai.