Ziņojums Nr. 7530

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.27 08:06
GPS koordinātes: 24.30363, 56.9662 +/- 9.8980m
Apstiprināts: 2020.06.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie Juglas ezera izgāzti lielgabarīta atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.