Ziņojums Nr. 7529

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Alūksnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.27 06:06
GPS koordinātes: 27.01256, 57.46507 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.06.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izgāzti un tiek gāzti vēl jo projām atkritumi!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai Alūksnes novada pašvaldībai.