Ziņojums Nr. 7526

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.26 14:06
GPS koordinātes: 25.27316, 57.33212 +/- 21.371m
Apstiprināts: 2020.06.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.30
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

17:48 26.06.2020 Visas dienas garumā jāelpo piesārņots gais ar nesadegušas koksnes izteiktu sveķu smaku kuras intensitāte mainās viļņveidīgi.Gaiaa kustības virziens ir tieši no emisiju avota tieši privātīpašumavirzienā un siltā laika ietekmē viss piesārņojums tiek spiests pie zemes.Tāpat vides dienests apgalvo ka es domāju ka piesārņojums ir no uzņēmēja emisiju avotiem bet paši 30 gadu laikā nespējat identificēt piesārņojuma esamību, kā tādu.Šajā laikā esmu precīzi identificējis piesārņojuma izcelsmes vietas un ar savu veselību, kā arī ar liegtu iespējamību gulēt no 2013 gada.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam