Ziņojums Nr. 7521

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.25 22:06
GPS koordinātes: 25.27311, 57.3321 +/- 25.839m
Apstiprināts: 2020.06.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.30
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

01:37 26.06.2020 Piesārņots gais iekļūst iekštelpās viļņveidīgi ik pa brīdim ir jāklepo.Protams intensitāte ir mazāka nekā pagājušajā vasarā.Kad logu vispār nevarēja turēt vaļā.Kautkādas sīkas dažāda izmēra daļiņas virmo gaisā un nosēžas uz jumta un arī iekštelpās visu cauru gadu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.