Ziņojums Nr. 7507

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.24 14:06
GPS koordinātes: 22.7711, 57.51735 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.06.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.25
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Netālu no jūras un ceļa izmesti atkritumi. Rojas tuvumā. Un jūra pilna ar plastmasu, iekšā ūdenī.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

-