Ziņojums Nr. 7506

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jēkabpils pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.24 14:06
GPS koordinātes: 25.8547, 56.48759 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.06.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.25
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti sadzīves atkritumi Jēkabpils ebreju kapos.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Informācija pārsūtīta kompetentajai iestādei - Jēkabpils pilsētas pašvaldībai.