Ziņojums Nr. 7502

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.06.23 13:06
GPS koordinātes: 23.3757, 56.5222 +/- 4.8281m
Apstiprināts: 2020.06.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ceļa malā izmesti atkritumu maisi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nosūtīts izskatīšanai- "Latvijas valsts meži"