Ziņojums Nr. 7498

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.23 09:06
GPS koordinātes: 23.93536, 56.97018 +/- 27.0m
Apstiprināts: 2020.06.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.29
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Puš ziemeļu ziemeļrietumu, no Rīgas üdens (Varnukroga 2104)nonāk smirdošais gaiss uz privātīpašumu (Babītes novads, Spilve, Jausaulïtes 2101)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Lielrīgas reģionālā vides pārvalde ir pieprasījusi SIA Rīgas ūdens sniegt paskaidrojumu par traucējošām smakām no dūņu krātuves.