Ziņojums Nr. 7496

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.23 05:06
GPS koordinātes: 23.71193, 56.63899 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2020.06.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.25
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izteikts, traucējošs troksnis svētku dienā 23.06.20.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

25.06.2020. telefoniski sazinoties ar SIA "Fortum Latvia" biokoģenerācijas stacijas vadītāju, tika noskaidrots, ka stacija 23.06.2020. strādāja ierastajā režīma un netika veiktas nekādas papildus darbības (stacijas apturēšana vai palaišana, darbības režīma maiņa), kas varētu izraisīt palielinātu troksni.