Ziņojums Nr. 7478

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ropažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.22 09:06
GPS koordinātes: 24.56124, 56.9392 +/- 9.6480m
Apstiprināts: 2020.06.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

mežā izgāzti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ropažu novada pašvaldībai.