Ziņojums Nr. 7476

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.22 07:06
GPS koordinātes: 24.07163, 56.9529
Apstiprināts: 2020.06.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.29
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīga, Mārtiņa ielas pirts un tās dūmi. No attēlā redzamās ēkas nāk spēcīgas smakas dūmi, tiek nokūpināts viss dzīvojamais rajons,dūmi jūtami kāpņutelpās, dzīvokļos, kā arī blakus esošais bērnudārzs ir dūmos. Iepriekšējos gadus dūmi nebija manāmi vai pat vispār nebija, bet šogad to smaka un sadūmojums ir liels. Zimīgi ka šie dūmi parādās vakara stundās, konkrētā bilde uzņemta 23:00. Smaka ir pēc akmeņoglēm vai tml. Lūdzu pārbaudiet objektu, jo uzskatu ka iedzvotājiem nav jāelpo šādi dūmi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Lielrīgas reģionālā vides pārvalde veiks pārbaudi ziņojumā norādītajā vietā līdz 06.07.2020.