Ziņojums Nr. 7466

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.06.21 07:06
GPS koordinātes: 24.29334, 57.00264 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.06.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vairāku auto virsbūves un salona detaļas, izgāztas 20. vai 21. jūnijā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.