Ziņojums Nr. 7444

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.18 09:06
GPS koordinātes: 23.6443, 56.64817 +/- 4.288m
Apstiprināts: 2020.06.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.02
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

uz būriņu ceļa cilvēki sākuši izmest atkritumus. pavasara sākumā bija divi maisi, bet pamazām tā kaudze izaugusi tik liela, ka ar auto vairs nevar aizvest uz izgāztuvi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Jelgavas novada pašvaldība noorganizēja atkritumu savākšanu.