Ziņojums Nr. 7443

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.18 03:06
GPS koordinātes: 23.93561, 56.97033 +/- 13.5m
Apstiprināts: 2020.06.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.29
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vidēs inspektoram, smird un kā vēl smird (Babītes novads, Spilve, Jausaulïtes 2101)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Lielrīgas reģionālā vides pārvalde ir pieprasījusi SIA Rīgas ūdens sniegt paskaidrojumu par konstatēto traucējošo smaku.