Ziņojums Nr. 7423

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.17 04:06
GPS koordinātes: 24.21225, 56.60517 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2020.06.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.17
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Iecava stipri smird pèc mèsliem! No pašarîta karsts un logu atverot visa màja smird! Slikta dûśa!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri