Ziņojums Nr. 7422

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.06.16 19:06
GPS koordinātes: 24.41613, 57.00794 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.06.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šķiet šeit kāds izmetis auto detaļas. Izskatās, ka iespējams kāds ir sācis arī tīrīt šo vietu, bet grūti saprast.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.