Ziņojums Nr. 7417

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.06.16 07:06
GPS koordinātes: 21.17822, 56.2622 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.06.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža ceļa uzlabojums? Būvgruži.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.