Ziņojums Nr. 7410

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.15 20:06
GPS koordinātes: 25.27316, 57.33211 +/- 15.869m
Apstiprināts: 2020.06.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.16
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

23:02 15.06.2020 Izteikti Traucējoš troksnis tiek darbināta baļķu šķirošanas līnija, kur katrs baļķis krītot rada izteiktu troksni.Tāpat esam pakļauti starojumam ko rada sveşķermeņu detektors baļķu šķirošanas līnijā. Patstāvīgs gaisa piesārņojums.Naktī līdz 4 no rīta piesārņojuma rezultātā nevar gulēt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam.