Ziņojums Nr. 7409

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.15 18:06
GPS koordinātes: 24.12373, 56.91689 +/- 7.5m
Apstiprināts: 2020.06.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.07.01
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Krūmos izmesti sadzīves atkrotumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņmets!

Inspektora komentāri

Inspekcija, savas kompetences ietvaros veica apsekošanu iesniegumā minētajā teritorijā un konstatēja, ka nekustamais īpašums nav sakopts atbilstoši Rīgas domes saistošo noteikumu Nr.146 noteiktajām prasībām. Inspekcija sastādīja apskates protokolu un ar pavadvēstuli nosūtīja Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai, kas veic teritorijas sakopšanas darbus pašvaldībai piederošos īpašumos.