Ziņojums Nr. 7405

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.15 13:06
GPS koordinātes: 24.1226, 56.90948 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.19
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Inspekcija veica apsekošanu iesniegumā minētajā teritorijā un konstatēja, ka nekustamais īpašums nav sakopts atbilstoši Rīgas domes saistošo noteikumu Nr.146 noteiktajām prasībām. Inspekcija sastādīja apskates protokolu un ar pavadvēstuli nosūtīja atbildīgai personai ,kuram jāveic šīs teritorijas sakopšanas darbus.