Ziņojums Nr. 7404

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.15 13:06
GPS koordinātes: 24.12274, 56.90952 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.19
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Blakus ir Ziepniekkalna iela 21b. Atrodas aptuveni 50m blakus. Pirms kādām 10 dienām tika sakrautas. Iepriekš nekas tamlīdzīgs te nebija, arī mēslots nekādi netika. Kāds kaut konte ar nodomu ir gatavojis, jo arī krūminbija saauguši un tie tika izcirsti, attīrīta vieta, un sakrāmētas riepas kaudzē, rindā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Inspekcija veica apsekošanu iesniegumā minētajā teritorijā un konstatēja, ka nekustamais īpašums nav sakopts atbilstoši Rīgas domes saistošo noteikumu Nr.146 noteiktajām prasībām. Inspekcija sastādīja apskates protokolu un ar pavadvēstuli nosūtīja atbildīgai personai ,kuram jāveic šīs teritorijas sakopšanas darbus.