Ziņojums Nr. 7400

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.14 17:06
GPS koordinātes: 24.18416, 56.91325 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.06.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.19
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aglonas 27 & 29 pagalmā pie miskastēm ir izliktas vecas mēbeles. Šāds skats ir regulāri reizi nedēļā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude objektā Aglonas iela 27, Rīga. 16.06.2020. Sastādīts Apskates protokols.