Ziņojums Nr. 7386

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.14 10:06
GPS koordinātes: 24.12117, 56.90383 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegāla izgāztuve, izskatās, ka gadiem nekas netiek vākts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.