Ziņojums Nr. 7377

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.13 19:06
GPS koordinātes: 24.1069, 56.91467 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.19
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nekopta teritorija

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Inspekcija veica apsekošanu iesniegumā minētajā teritorijā un konstatēja, ka nekustamais īpašums nav sakopts atbilstoši Rīgas domes saistošo noteikumu Nr.146 noteiktajām prasībām. Inspekcija sastādīja apskates protokolu un ar pavadvēstuli nosūtīja Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai, kas veic teritorijas sakopšanas darbus pašvaldībai piederošos īpašumos.