Ziņojums Nr. 7376

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2020.06.13 14:06
GPS koordinātes: 23.79303, 56.65823
Apstiprināts: 2020.06.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.06.15
Atrisināts: 2020.07.08
Atrisināšanas ilgums: 24 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mistkaste izmesta

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien. Ar iespējamo vainīgo personu tika veiktas preventīvas pārrunas. Pēc pārrunu veikšanas (19.06.2020) persona sev piederošos sadzīves atkritumus nekavējoties savāca, piegružoto teritoriju sakopa.