Ziņojums Nr. 7373

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jaunjelgavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.13 13:06
GPS koordinātes: 25.12512, 56.59812 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.06.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liels daudzums šīfera izbērts uz ceļa. Tagad pēc lietus daļa sajaukusies ar ceļa dubļiem un, smagajai tehnikai pāri braucot, iegrimusi zemē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jaunjelgavas novada pašvaldībai.