Ziņojums Nr. 7372

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Siguldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.13 12:06
GPS koordinātes: 24.88527, 57.15225
Apstiprināts: 2020.06.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sigulda, Strēlnieku iela posma no Nītaures ielas uz Pulkveža Brieža ielu pēc ceļa remontdarbiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Siguldas novada pašvaldībai.