Ziņojums Nr. 7371

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Dabas aizsardzības pārvalde Vidzemes RA
Pieteikuma datums: 2020.06.13 11:06
GPS koordinātes: 24.87084, 57.17095 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nenopļauts pašvaldības parks, ieauguši latvāņi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Siguldas novada pašvaldībai.