Ziņojums Nr. 7368

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valsts augu aizsardzības dienests
Pieteikuma datums: 2020.06.12 17:06
GPS koordinātes: 25.1851, 56.62007 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.17
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

12.06.2020.19.00 vakarā, kad ārā ir vējš, tiek migloti lauki blakus mājām, kurās dzīvo cilvēki ar maziem bērniem. Vējā viss miglojums iet pa gaisu un jūtama spēcīga smaka! Atradāmies tieši uz ceļa blakus laukam un ne traktorists, ne zemes īpašnieks Padoma kungs pat nepagaidīja, lai tiekam prom un sāka miglot, kā rezultātā mēs un bērns "izbaudījām" uz sevis miglojumu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pamatojoties uz saņemto informāciju, Valsts augu aizsardzības dienests noskaidroja radušās situācijas apstākļus:
- Informācija no reprezentatīvākās meteoroloģiskās stacijas Skrīveros liecina, ka vēja ātrums nepārsniedza normatīvajos aktos noteikto robežu.
- Tā kā pēc koordinātām kartē nav skaidrs, kurā laukā veiktas minētās darbības, noskaidrota informācija par tuvumā esošajiem laukiem. Personas, kas apsaimnieko tuvumā esošos laukus, nodarbojas ar lopkopību, laukos pārsvarā ir ilggadīgie zālāji. Sazinoties ar Aizkraukles rajona Aizkraukles pagasta zemnieku saimniecību "MEŽVIDI", noskaidrots, ka saimniecībā nav augu aizsardzības līdzekļu lietošanas iekārta, augu aizsardzības līdzekļi netiek lietoti.

Lūdzam informācijas iesniedzējus precizēt, kāda persona vai saimniecība veica minētās darbības.