Ziņojums Nr. 7365

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Aknīstes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.12 15:06
GPS koordinātes: 25.94643, 56.13348 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.06.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tie paši lauksaimnieka Maira Kaplera atstātie lauksaimniecības atkritumi visapkārt laukam. Aknīstes novads jau gandrīz gadu bezspēcīgs pret vienu draņki. Vai arī novada vadība to uzskata par normālu un paši "kur stāv, tur kakā"?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Aknīstes novada pašvaldībai.