Ziņojums Nr. 7364

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.12 11:06
GPS koordinātes: 24.08006, 56.94353 +/- 5.4299m
Apstiprināts: 2020.06.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.15
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīga, Ed. Smiļģa ielā 3 , jau gadiem viss pagalms pilns ar mēsliem!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija, atbilstoši savai kompetencei administratīvā pārkāpuma lietvedības ietvaros, pārbaudīja nekustamā īpašuma teritoriju Eduarda Smiļģa ielā 3, Rīgā.