Ziņojums Nr. 7360

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.11 15:06
GPS koordinātes: 24.13633, 56.90661 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.17
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Inspekcija, atbilstoši kompetencei, veica apsekošanu ceļa posmā no Ziepniekkalna ielas līdz Gulbju ielai, un nesakoptajām teritorijām tika sastādīti apskates protokoli. 2020.gada 16.jūnijā, kad tika veikta atkārtota pārbaude konkrētajā, ziņojumā minētajā teritorijā, maisi ar atkritumiem netika atrasti ,jo pašvaldība jau bija uzsākusi teritoriju sakopšanas darbus.