Ziņojums Nr. 7359

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.11 15:06
GPS koordinātes: 24.13745, 56.90874 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.17
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riepas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Inspekcija, atbilstoši kompetencei, veica apsekošanu ceļa posmā no Ziepniekkalna ielas līdz Gulbju ielai, un nesakoptajām teritorijām tika sastādīti apskates protokoli. 2020.gada 16.jūnijā, kad tika veikta atkārtota pārbaude konkrētajā, ziņojumā minētajā teritorijā, tika konstatētas attēlā novērojamās riepas. Īpašnieka sniegtajā paskaidrojumā noskaidrots, ka tās tiek izmantotas kā šķērslis iebraukšanai privātīpašumā.