Ziņojums Nr. 7357

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.11 05:06
GPS koordinātes: 24.21174, 56.91575 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.06.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.26
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

ilgstoši liela kaudze ar riepām

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Saskaņā ar Vides SOS ziņojumu Nr.7357, veikta pārbaude objektā 19.06.2020. Sastādīts Apskates protokols.