Ziņojums Nr. 7355

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.10 18:06
GPS koordinātes: 24.04471, 56.93971 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.13
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pēc Rīgas domes veiktās Administratīvās inspekcijas pārbaudes Volguntes ielā 16, nekustamā īpašuma teritorijā pieteikumā norādītie atkritumu maisi netika konstatēti.