Ziņojums Nr. 7352

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.10 16:47:23
GPS koordinātes: 24.13478, 56.91359 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.19
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi un riepas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Vides SOS Nr.7352 Rīgas domes Administratīvā inspekcijā 12.06.2020.(turpmāk � Inspekcija) tika saņemts Jūsu iesniegums ar sūdzību par atkritumiem, kas atrodas Bišumuižas apkaimē, Rīgā. 12.06.2020. un 18.06.2020. Inspekcija apsekoja Vides SOS kartē iezīmēto teritoriju- atkritumi netika atrasti.

logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 25.07.2021 01:46:53