Ziņojums Nr. 7350

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.10 15:06
GPS koordinātes: 24.05179, 57.02172 +/- 6.432m
Apstiprināts: 2020.06.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.29
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

dzelzceļa malā atstātas vairākas čupas ar brusām ko liek zem sliedēm, cik es zinu tās tiek piesūcinātas ar dažādām ķimikālijām, dažas no čupām jau sadalās, var redzēt arī apraktas brusas. Visas ķimikālijas nonāk gruntī.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pārsūtīts pēc piederības - Latvijas dzelzceļam