Ziņojums Nr. 7349

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Priekuļu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.10 14:06
GPS koordinātes: 25.25236, 57.35464 +/- 12.255m
Apstiprināts: 2020.06.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmesti lielgabarīta atkritumi, pie akmeņainā ceļa.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Priekuļu novada pašvaldībai.