Ziņojums Nr. 7348

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Liepājas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.10 14:06
GPS koordinātes: 21.0101, 56.52947 +/- 12.864m
Apstiprināts: 2020.06.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās, ka te tiek regulāri mesti gan sadzīves, gan netālas uzdzīves atkritumi. Pārsvarā bez maisiem. Pieļauju, ka šo saturu varētu sabāzt vismaz 11 maisos.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Liepājas pilsētas domei.