Ziņojums Nr. 7347

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.10 14:06
GPS koordinātes: 24.1373, 57.02203 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2020.06.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.13
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Smird specigi. Kapec jus dzesat zinojumus, lai gan nav atrisinats? Jus iedzivotajiem stradajat vai ostai? Lai ari tad osta mana vieta maksa nodoklus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Tika veikta Brieža ielas 7, Rīgā teritorijas apsekošana, kuras laikā tika traucējoša smaka. Tika veikta pārbaude AS "B.L.B. Baltijas termināls" teritorijā. Tika noskaidrots, ka notiek mazuta pārkraušana no vilcienu cisternām uz rezervuāriem.
+
Sastādīts smaku protokols par traucējošu smaku.