Ziņojums Nr. 7335

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2020.06.09 19:06
GPS koordinātes: 24.24597, 56.98309 +/- 11.792m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.26
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kvēles iela 33, Rīga. Atnesti lielgabarītu atkritumi no Umurgas iela 26. Pašvaldības policijai jau ziņots. Ziņosīm arī RNP.

Inspektora komentāri

Apsekojot Kvēles ielas 33 teritoriju, tika konstatēta atkritumu uzglabāšana neparedzētā vietā kā rezultātā tika uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā un tiek lemts par vainīgās personas saukšanu pie administratīvās atbildības.