Ziņojums Nr. 7334

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.06.09 18:06
GPS koordinātes: 24.09536, 56.91682 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.06.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau atkartoti ziņoju par nelegālo izgāztuvi Rīgas centrā, Ziepniekalnā. Vēl joprojām nekas netiek darīts.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.