Ziņojums Nr. 7325

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.06.09 02:06
GPS koordinātes: 23.93554, 56.97051 +/- 9.0m
Apstiprināts: 2020.06.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.06.12
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Puš ziemeļu, ziemeļrietumu vējš no Rīgas üdens (Varnukroga 2101) nonāk smirdošais gaiss uz privātīpašumu (Babītes novads, Spilve, Jausaulïtes 2104)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien, Valsts vides dienests informē, ka SIA ,,Rīgas ūdens" dūņu laukos ir uzstādījis smidzināšanas iekārtu un tiek veikta smaku neitralizējoša līdzekļa izsmidzināšana. Dūņu lauku uzraudzība tiks turpināta.